Gebze Baymak Kombi Servisi

Gebze baymak kombi servisi
Gebze Baymak Kombi Teknik Servisi Özel Servis Hizmeti Vermektedir

Doğal gaz kullanıcılarının sıklıkla sorun yaşadığı kombilerin periyodik bakımları ve arıza meydana geldiğinde bakımları da sık sık yapılmaktadır. Kombilerin yılda bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler daha çok yakıt tüketmektedir. Kombilerin daha çok ısı vermesi için özellikle de kış gelmeden yapılmaları gerekmektedir. Az doğalgaz harcayarak yüksek ısılar elde etmek de mümkün olacaktır. Gebze baymak kombi servisi hizmetini ise Kocaeli ilinde ve ilçelerinde de yapmaktayız. Kış aylarından önce kombilerin periyodik bakımları yapılmadığı takdirde sorunsuz çalışabilmektedir. Kombilerde kontrol etme, bakım ve onarım işlemleri de Gebze baymak kombi servisi özel teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombi Servisi Talebi için 0531 088 64 02 Numaralı Telefonu Arayabilirsiniz

Gebze Kombi ServisiGebze Lambert Kombi ServisiGebze Falke Kombi ServisiGebze Baxı Kombi ServisiGebze Dolcevita Kombi Servisi

Teknik Serviste Son Nokta

Bakımı yapılmayan kombiler de kış aylarından önce faturalara yansımaktadır. Gerektiği takdirde parça değişimleri de yapılmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız tarafından cihazlar, kombileriniz kalıcı şekilde temizlenmektedir. Kombi servisimiz profesyonel ekibimiz ile sizler için, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır. Kombi servisi elemanlarımız periyodik bakımları ve temizlik işlemlerini de yürütmektedir. Kombi servisi fiyatları ise sanılanın aksine oldukça uygundur. Temizleme, bakım yapma alanında da kullanılan kimyasallar tamamen zararsız olan içeriklerden oluşmaktadır.

Sorunsuz Kombi Bakımı Hizmetleri

Uygun fiyatlara kaliteli çalışmalar sonunda memnuniyeti sağlamak amacımızdır. Kombilerinizin daha uzun sürelerde verimli çalışması da firmamız aracılığı ile sağlanmaktadır. Bakımı yapılmayan kombiler ilerleyen süreçlerde arıza durumu ile karşılaşabilir. Bakım yapılmayan kombilerin verimi düşmektedir. Daha çok doğalgaz harcaması olmaması için kombi servisinin yapılması gerekmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Güvenilir ve kaliteli hizmetlerle bakım yaptırmak ve kombilerde meydana gelen sorunları çözmek için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Düzenli şekilde yapılan bakımlar ve kombilerin performansı ilk günkü gibi olması sağlanmaktadır. Kombi bakım ve onarım işlemleri de gebze baymak kombi servisi elemanları tarafından etkin şekilde yapılmaktadır. Uygun fiyatlara yüksek kaliteli hizmetlerden yararlanmak için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Sorunsuz şekilde firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Teknik servis hizmetimiz alanında uzman, işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Gaz kaçaklarının önüne geçilmektedir. Kombi bakımları sonucunda yapılan gözlemlerde düzenli şekilde yapılan bakımlar sonucunda kombilerin ömrü ise ortalama 5 ile 10 yıl arasında uzamaktadır. Sosyal medyada bizi takip etmek için tıklayın.

Gebze Baymak Kombi Servisi Baymak Kombi Arıza Kodları

E02 arıza kodu: Emniyet termostat problemi kombide aşırı ısınma peteklerin vanasını açınız kombinizde resetleme işlemi yapınız

E01 arıza kodu: Gaz beslemesi sorunu,Ateşleme arızasıdır.

E03 arıza kodu: Hava akış hatasıdır baca yerinden çıkmış olabilir yanı sıra prosestat,fan motoru veya elektronik kartta arıza olabilir. Servis yardımı alınız.

E05 arıza kodu: Kombinizin kalorifer sensörü arızalı anlamına gelmektedir yanı sıra kablolarda kopukluk olabilir teknik servisimizi arayabilirsiniz.

E06 arıza kodu: Kombinizin sıcak su sensörü arızalı anlamına gelmektedir yanı sıra kablolarda kopukluk olabilir teknik servisimizi arayabilirsiniz.

E10 arıza kodu: Kombinizin su basıncı düşük olduğu anlamına gelmektedir su basıncını 1 ile 2 bar arasına getiriniz reset atınız düzelmez ise servisimizi arayabilirsiniz.

E25 arıza kodu: Kombinizde maksimum sıcaklık sorunu,servisimizden teknik destek alabilirsiniz.

E35 arıza kodu: Alev oluşumu hatası yanma meydana gelmemiştir kombinize reset atınız düzelmez ise servisimizden teknik destek alabilirsiniz.